Odkryj Magiczny Świat Rozrywki! – Zabawa dla Dzieci i Dorosłych

Poszukujesz idealnego miejsca gdzie cała rodzina może się razem świetnie bawić? Szukasz zajęć z akrobatyki dla Ciebie i Twojego dziecka? Idealne miejsce na urodziny?  A może chcesz odpocząć w strefie relaksu i napić się pysznej kawy, gdy Twoje dziecko będzie się wspaniale bawić? W naszej Galerii Giant Meble Poznań znajdziesz aż dwa takie obiekty!! Kraina Piratów i Jump Arena oferują niezapomniane przeżycia i zabawę na najwyższym poziomie.

Parki rozrywki w naszej Galerii Giant Meble Poznań to prawdziwy raj dla miłośników emocjonujących przygód i rodzinnych atrakcji. Sale zabaw to nie tylko atrakcje dla dzieci, ale także dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą na chwilę zapomnieć o codziennym życiu i oddać się zabawie, i fantazji.

Strefa dla najmłodszych:

Najmłodsi goście mogą cieszyć się kolorowymi i bezpiecznymi placami zabaw, pełnymi zjeżdżalni, basenów z piłeczkami i interaktywnych gier. Miękkie maty, mini trampoliny to idealna część parku do rozwijania zdolności motorycznych i kształtowania koordynacji.

Rozrywka dla starszych dzieci:

Nieco starsze dzieci mają do dyspozycji obszerne miejsce z różnorodnymi trampolinami, torami przeszkód,  dmuchane zjeżdżalnie oraz drabinki. Pojedynek na kulki z armatkami pneumatycznymi  to idealny sposób do rozwoju koordynacji i strategicznego myślenia.

Atrakcje dla dorosłych:

W parkach rozrywki znajdujących się w naszej Galerii nie zapominamy o dorosłych. Zajęcia z akrobatki mogą być idealnym pomysłem na rozrywkę i oderwanie się od rzeczywistości. Dzięki tym zajęciom kształtujesz swoją osobowość, pracujesz nad swoim ciałem i swoją postawą. Taka forma aktywności sprawdzi się idealnie dla całej rodziny!!

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Parki rozrywki znajdujące się na terenie naszej Galerii Giant oferują najwyższą jakość bezpieczeństwa. Trampoliny, tory przeszkód, baseny z kulkami itp. wykonane są z najwyższej jakości produktów , starannie zabezpieczone oraz regularnie sprawdzane, zapewniając bezpieczne środowisko dla wszystkich. Personel obiektów jest zawsze gotowy, aby zapewnić pomoc i sprawić, ze twoja wizyta będzie komfortowa.

Jump Arena i Kraina Piratów znajdujące się w naszej Galerii to miejsca, gdzie każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Wizyta w naszych obiektach stanie się niezapomnianą chwilą pełną śmiechu i radości!

 

 

Giant Meble Poznań
Adres: ul. Bolesława Krzywoustego 68
Poznań
Godziny otwarcia:
Pon. - Sb 10-20
Nd. handl. 10-18

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.